Головна » 2016 » Грудень » 13

10.12.2016 у м. Сєвєродонецьк відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з важкої атлетики, у якому брали участь спортсмени Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту (Тренери Селіванов К.О., Щербо Є.А). Результати змагань були вражаючими!
- Наумчук Юлія, Буднікова Тетяна, Лєванзова Надія, Волошина Вікторія, Андріященко Тетяна, Буянова Катерина - І місце,
- Шаталова Олена, Федорова Анастасія - ІІ місце,
- Шкурський Олексій, Ямпольський Володимир, Заворуєв Максим - І мі ... Читати далі »

Переглядів: 460 | Додав: evgenijtihonov2016 | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

28-30 жовтня у Харкові відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. У підсумку змагань у ваговій категорії 58 кг вихованець ЛОЛІФКС Політаєв Микита посів ІІ місце, у ваговій категоррії 76 кг Подакін Артем посів ІІІ місце. Щиро вітаємо переможців.

Переглядів: 422 | Додав: evgenijtihonov2016 | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

11 листопада в спортивній залі міської ДЮСШ відбувся традиційний ХV відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова. У змаганнях взяли участь 129 спортсменів з Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Львівської областей.
За підсумками змагань, у ваговій категорії 85 кг, вихованець ЛОЛІФКС Олександр Сачек здобув впевнену перемогу. Щиро вітаємо Олександра!!!

... Читати далі »

Переглядів: 416 | Додав: evgenijtihonov2016 | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Вихованці ЛОЛІФКС Буянова Катерина та Шурський Олексій, теренер Селіванов К.О., брали участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед ШВСМ та турнірі пам’яті Ігора Рибака, який проходив у Харкові з 23 по 26 листопада.
У підсумку змагань Олексій посів І місце, у ваговій категорії до 69 кг.

Переглядів: 440 | Додав: evgenijtihonov2016 | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)