Головна » 2017 » Травень » 19 » Відбулись фінальні обласні змагання Всеукраїнського турніру серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій категорії U-14,2003 р.н.
21:05
Відбулись фінальні обласні змагання Всеукраїнського турніру серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій категорії U-14,2003 р.н.

18-19 травня 2017 року в м. Кремінна відбулись фінальні обласні змагання Всеукраїнського турніру серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій категорії U-14 (2003 р.н.). Обласні змагання проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в області, поліпшення організації фізкультурно-оздоровчої й виховної роботи в загальноосвітніх школах і за місцем проживання, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу
У фінальних змаганнях взяли участь 4 команди - переможці зональних змагань. Місця розподілилися наступним чином: 4 м – команда Новоайдарського району, 3 м – команда Новопсковського району. За І та ІІ місце змагалися учні Северодонецького колегіуму та обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту м. Кремінна. Не програвши жодного матча І місце виборола команда обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Вони представлятимуть Луганську область на Всеукраїнських змаганнях. Другими стали северодончани.
Команди були нагороджені кубками управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та грамотами Федерації футболу Луганської області та Луганського облвідділення КФВС МОНУ.

Більше фото за посиланням

Переглядів: 315 | Додав: evgenijtihonov2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar